НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Микола Федоренко: Об’єктивно нічия є закономірним результатом ###

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Микола Федоренко в ефірі телеканалу «Футбол» прокоментував матч із краматорським «Авангардом».

- Об'єктивно нічия є закономірним результатом. Моменти були як у нас, так і в суперника. Перший тайм провели обидві команди акуратно. У другому таймі ми заграли агресивніше. Суперник теж відповідав гострими випадами.

У нас три гравці пропускали і потрібно було вносити зміни. Футболісти, які їх заміни, виправдали надії. Суперник наситив центр поля, то ж ми грали більше флангами. У першому таймі це менше виходило. При рахунку 1:1 стали ризикувати, щоб забити гол.